середа, 26 квітня 2017 р.

Конкурс інтерактивного плакату до 22 квітня – Міжнародного Дня Землі

Щорічно, 22 квітня люди по всій планеті відзначають День Землі. Цей день став загальнольносвітовим символічним святом любові та турботи за наш спільний дім. Саме 22 квітня в різних куточках земної кулі небайдужі до екологічних проблем люди проводять різні яскраві і в той же час корисні заходи, спрямовані на те, щоб у світі стало більше чистоти і відповідальності.
Засновником Дня Землі вважається Джон Стерлінг Мортон, який запропонував у 1872 році призначити щорічний день, присвячений озелененню навколишньої території. Пропозиція було схвалено і отримала широку підтримку жителів штату.
У 1990 році цей день було оголошено міжнародним святом. У 1992 День Землі став відзначатися в Україні як день захисту природи, день акцій з метою залучення уваги громадськості до проблем нашої планети.
У День Землі в різних країнах за традицією звучить Дзвін Миру, закликаючи людей Землі відчути всепланетну спільність і докласти зусиль для захисту миру на планеті та збереження краси нашого спільного дому.

Пропонуємо з 24 квітня по 25 серпня 2017 року створити тематичний інтерактивний плакат до Дня Землі


ІНТЕРАКТИВНИЙ ПЛАКАТ
Інтерактивний плакат – це електронний освітній засіб нового типу, який забезпечує високий рівень залучення інформаційних каналів сприйняття наочності у навчальному процесі.
У цифрових освітніх ресурсах цього типу інформація представляється не відразу, вона "розгортається" залежно від дій користувача, який керує нею за допомогою відповідних кнопок. Інтерактивний плакат за своєю суттю – це інтерактивний засіб надання інформації, демонстрації матеріалу.
Для успішного створення інтерактивних плакатів вчитель повинен володіти певними навиками і вміннями роботи з комп’ютерними програмами і Інтернетом. Для створення плакатів можна використати такі програми як PowerPoint, Glogster, Thinglink та багато інших. Вони дозволяють додавати і видозмінювати елементи плаката, наповнювати його необхідним матеріалом.

Перш ніж приступати до створення плаката, необхідно:
  • визначити тему плаката;
  • визначити мету і завдання;
  • зібрати необхідні мультимедійні матеріали;
  • продумати структуру майбутнього плаката та визначити взаємозв'язки елементів і розташування їх.
Сам інтерфейс інтерактивного плаката повинен бути яскравим, простим і зручним. При його розробці необхідно враховувати і те, що він, в першу чергу, призначений для передачі інформації, він повинен мати зворотний зв'язок для надання необхідної інформації: графічної, текстової, відео, аудіо.
Але головна умова інтерактивного плакату (на відміну від традиційних презентацій) – структура плакату не повинна бути лінійною, окрім того, порядок відкриття інтерактивних елементів визначає сам учень або вчитель, який працює з плакатом.

Немає коментарів:

Дописати коментар