неділя, 26 березня 2017 р.

Відкривається творча вчительська майстерня

 До уваги вчителів! Відкривається творча учительська майстерня, у якій кожен учитель може представити свої роботи.  У 2017 році учительська майстерня працює за таким графіком: 27 березня – 5 червня 2017 року  – представлення робіт учасників, загальний огляд. 6-15 червня 2017 року  – робота експертних груп. до 20 червня 2017 року  – підведення підсумків, оголошення Кращих майстрів майстерень. Ознайомтесь з правилами участі.

Мета: Учительська майстерня – місце, де творчі та ініціативні вчителі можуть створити авторський дидактичний матеріал з використанням інструментів Міксіке, представити його для публічного обговорення, апробації та експертної оцінки і в результаті заслужено одержати звання Майстра.

Учасники: вчителі ЗНЗ України, які створюють інтерактивні вправи на сайті Міксіке та використовують їх як дидактичні матеріали у процесі викладання навчального предмету.
Терміни роботи: учительська майстерня відкривається щороку навесні. Конкретні дати оголошуються щороку окремо.
Об’єднання майстрів: у майстерні утворенні творчі об’єднання за напрямами роботи учасників майстерні. Роботи учасників кожної майстерні представляються на загальний огляд та експертну оцінку. У кожній майстерні щороку визначається автор кращої розробки, який одержує звання «Кращого майстра».

Майстерня початківців – вчителі, що викладають у початкових класах;
Майстерня мовників – вчителі, що викладають мови (іноземні та рідну), а також літератури (рідну та зарубіжну) у 1-11 класах;
Майстерня природничників – вчителі, що викладають науки про природу у 5-11 класах, вони між собою утворили групи,  а саме – група вчителів природознавства, географії та економіки, група вчителів фізики, група вчителів біології та хімії,
Майстерня гуманітаріїв – вчителі, які викладають гуманітарні предмети у 5-11 класах. Вони також утворили групи: вчителів історії та права, вчителів художньої культури, образотворчого мистецтва та музики, вчителів етики та основ здоров’я.

Один автор може подати до 5 вправ у одній майстерні. Один автор може взяти участь не більше як у 2 майстернях.

Участь у майстернях одноосібна. Колективні роботи не приймаються та не розглядаються.
Вправи, що представляються у майстерні, носять виключно навчальний характер та використовуються у процесі вивчення навчального предмету у загальноосвітньому навчальному закладі.

Вправи, подані до розгляду у майстерні, можуть бути створені для поглибленого вивчення предмету, про що автор повинен повідомити у методичній формі.
Вправи виховного характеру та спрямування, що використовуються у позаурочний час, не приймаються і не розглядаються.

Умови участі: 
Щоб стати відвідувачем майстерні достатньо перейти за посиланням (посилання буде працювати згодом)  і ви матимете змогу ознайомитись із розробками учасників кожної майстерні.
Щоб стати учасником майстерні необхідно:
Створити авторську інтерактивну вправу, яка має певну розвивальну мету та формує певні компетенції учня (усі завдання вправи повинні бути створені автором. Використання збірників завдань, методичних розробок інших педагогів тощо не допускається). Дозволяється використання авторських матеріалів або матеріалів, що поширюються у відкритому доступі за протоколом Creative Commons. Використати створену вправу у навчальному процесі з учнями. Заповнити методичну форму використання інтерактивної вправи.
Автор несе особисту відповідальність за зміст представленої у майстерні вправи, її зміст не може ображати честь та гідність людини, принижувати права національних меншин, містити ознак расової та релігійної дискримінації тощо. Організатори залишають за собою право не приймати до розгляду вправи сумнівного змісту.
Визнані еспертами кращі майстри майстерень заохочуються організаторами проекту.

Щоб стати експертом майстерні необхідно:
Бути ініціативним та творчим вчителем. Не представляти власні роботи для участі у майстернях. Бути автором інтерактивних вправ на сайті Міксіке. Відчувати в собі достатньо сил та знань для того, щоб аргументовано судити роботи інших та нести відповідальність за результати суддівства. Заповнити заявку на участь у експертній групі .

Немає коментарів:

Дописати коментар